مجموعه اعترافات فتنه هشتاد و هشت (جلداول) نقش بهائیت در فتنه 88

تألیف: مركز اسناد انقلاب اسلامی

تاریخ انتشار: تیر 1390

تعداد صفحات: 224

شابک: 6ـ513ـ 419ـ964ـ978.

نوبت چاپ: اول، بهار 1390

قیمت: 45,000 ریال

شمارگان: 2500

در انبار موجود نمی باشد.

معرفی کتاب:

نقش دولت‌های بیگانه در شكل‌گیری و قوام فرقه‌ی بهائیت و اقدامات و اهداف آن علیه ایران بر كسی پوشیده نیست. این حزب سیاسی با بدعت‌های زشت بنیان‌گذاری شد و در دامان بیگانگان پرورش یافت. در دوران حكومت پهلوی جهت انزوای اسلامی شیعی، بهائیت مورد توجه دستگاه حكومت بود و بسیاری از بهائیان به مناصب بزرگ حكومتی رسیدند و بالطبع در تأمین منافع بیگانگان كوشیدند. با پیروزی انقلاب اسلامی كه دیگر مجالی برای تحقق اهداف شوم این فرقه باقی نمانده بود، بهائیان از طریق همدستی با استكبار در تضعیف نظام اسلامی كوشیدند و به انحای مختلف در صدد تبلیغ مرام خود برآمدند. انتخابات دهم ریاست جمهوری و حوادث متعاقب آن عرصه‌ای بود تا دوباره بهائیان با اشاره‌ی محافل بیگانه علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه كنند. پیش از انتخاباتِ این دوره بهائیان به دلیل بی‌علاقگی به سرنوشت ایران در هیچ انتخاباتی شركت نمی‌كردند و خود را ایرانی نمی‌دانستند. اما این بار كه اراده‌ی محافل بهائی بر شركت در انتخابات و رأی‌دادن به نامزد مشخصی قرار گرفته بود، پیروان خود را به شركت فعال فراخواندند. مردم ایران كه با حضور چهل میلیونی خود در انتخابات دشمنان خارجی را در تحقق نقشه‌هایشان ناكام گذاشتند، این بار نیز دست رد بر سینه‌ی ایادی داخلی آنان زدند. حوادث بعد از انتخابات و اغتشاشات سران فتنه باعث شد كه گروه كوچك بهائیان نیز به گروه‌های آشوبگر بپیوندند و در خیابان‌ها با نیروهای امنیتی درگیر شوند. به علاوه رسانه‌های غربی و در رأس آنها تلویزیون فارسی بی.بی.سی نیز با تبلیغ و حمایت گسترده از بهائیان آنها را به حضور در خیابان‌ها تشویق می‌كرد. با دستگیری برخی از شركت‌كنندگان بهائی در اغتشاشات و اعترافات آنان نیت پلید این فرقه در ضربه‌زدن به نظام اسلامی مشخص گردید. اثر پیش رو شامل برخی بازجویی‌ها از دستگیرشدگان بهائی در اغتشاشات روز عاشوراست كه دقت در اعترافات و اقاریر آنها بسیاری از ابعاد و ماهیت فتنه‌ی 1388 را روشن می‌سازد.


نمای روی جلدنظرات بازدیدکنندگان:

نام: مریم احمدی    پست الکترونیکی: zahra_dor@yahoo.com    تاریخ ارسال: 10 آبان 1393 ساعت 20:59

آدم خاطرات اینارو میخونه فكر میكنه چه مظلومن.والله دشمن بشریت هستن باید هم برن زندان اوین.یكیش نوشته از ذكر مصیبت امام حسین خوشم نمیاد.پس تو داعشی دیگه.باید اعدام بشی.درسته ك خدا گفته حرف رو بشنوید و با عقل ببینید كدوم درسته.خدا دشمنان اسلام رو لعنت كنه.ولی بعضیاش واقعا جو گیر میشن دلم براشون میسوزه اون كم سن هایی كه نمیدونن آمریكا چه نقشه ای برامون دارن.دلم برای مادر و خاهرشون میسوزه.خدا این آمریكا و شبكه های دشمن رو بكشه.ب امید ظهور آقام.ایام محرم تسلیت


نام: نرگس بشارتی    پست الکترونیکی: nba1312000@yahoo.com    تاریخ ارسال: 22 بهمن 1391 ساعت 15:15

آنچه بهائیت به دنبال آن می باشد ضربه به نظام و مذهب تشیع می باشد و در این راه از ترفندهای مختلف استفاده می نماید.لذا هر فرد مسلمانی باید نسبت به اهداف و انحرافات آن آگاه باشد تا خود و جامعه خود را مصون دارد.بهائیت یك حزب جاسوسی است.


نام: ناصر قداستی    پست الکترونیکی: hosinhosini467@yahoo.com    تاریخ ارسال: 13 بهمن 1391 ساعت 09:37

به نظرم بهائیت ابزار دست نظام سلطه و مجری دستوران آنها است و ضرورت دارد از هرگونه فعالیت این عناصر وابسته توسط مراجع نظامی و امنیتی جلوگیری شود.


نام: اصغر    پست الکترونیکی: fgjgigiytydf@yahoo.com    تاریخ ارسال: 4 شهریور 1391 ساعت 10:37

از این اقدام بر علیه این فرقه ساختگی متشكریم


نام: فلاح    تاریخ ارسال: 10 مرداد 1390 ساعت 17:16

این كتاب فقط گوشه ای از نقش بهائیت را در فتنه 88 نشان داده است . اگر به سایتهای رسمی بهائیت در آن زمان و گروههای اینتر نتی بهائی و اعلامیه های بیت العدل مراجعه كنید كتابی دو برابر این كتاب خواهد شد


نام: حسین مدنی    پست الکترونیکی: h_madani_gh@yahoo.com    تاریخ ارسال: 28 تیر 1390 ساعت 18:07

سلام،
با تشكر از زحمات شما، من مقیم خارج از كشور هستم، می خواستم بدانم آیا امكان ارسال یك نسخه از این كتاب برای شما مقدور است یا خیر ؟
یا حتی اگر نسخه الكترونیكی آن هم باشد كافیست می توانم آن را مطالعه نمایم.


نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی (email):
* متن نظر:
Visual verification
عبارت امنیتی
    

بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *