آخرین کتاب های منتشر شده - موارد 1 تا 10 از 945 مورد

یهود، صهیونیسم و اروپا: (ریشه‌یابی تاریخ جریان صهیونیسم در اروپا)

تألیف: ضحی ربانی‌خوراسگانی

كتاب حاضر ٰبه منظور تبیین رشد صهیونیسم و نفوذ این جریان منحرف در تمامی سطوح فرهنگی، سیاسی، امنیتی، نظامی و اقتصادی اتحادیه‌ی اروپا، منتشر شده است .

قیمت: 100,000 ریال

خرید

 
غرب و براندازی جمهوری اسلامی ایران

تألیف: ولی‌الله حامی كلوانق

نوشتار حاضر ، به‌دنبال آن است تا با مروری بر چگونگی تأثیر وقوع انقلاب اسلامی بر چالش‌زایی در منافع غرب، جزئیات برخوردهای سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی غرب در جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی‌ایران را به زبانی ساده برای جوانان ایران‌ اسلامی شرح دهد.

قیمت: 50,000 ریال

خرید

 
خاطره‌ها (جلد پنجم) «خاطرات دو دهه سرپرستی حج»

تألیف: محمد محمدی ری شهری

اثر پیش‌رو خاطرات آیت‌الله ری‌شهری از دو دهه سرپرستی حجاج می‌باشد كه تلاش صادقانه و خالصانه‌ی وی و همكارانش را در برگزاری حج ابراهیمی تشریح می‌كند. مقابله با زیاده‌خواهی‌های آل‌سعود و تلاش برای برگزاری مراسم برائت از مشركین در محیط خفقان عربستان سعودی، تعامل بعثه‌ی مقام معظم رهبری با وزارت خارجه و سازمان حج و زیارت برای برگزاری حجی در تراز جمهوری اسلامی و ... اهمّ مباحث فصول كتاب می‌باشند.

قیمت: 395,000 ریال

خرید

 
نقد تاریخ نگاری انقلاب اسلامی (كتاب نهم)

تألیف: مركز اسناد انقلاب اسلامی

كتاب حاضر نهمین اثر از مجموعه‌ی نقد تاریخ‌نگاری انقلاب اسلامی و شامل شش مقاله است.

قیمت: 60,000 ریال

خرید

 
دولت نهم و رژیم صهیونیستی

در این اثر تحولات سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران نسبت به رژیم اشغالگر قدس و راهبردهای سیاست خارجی دولت نهم و نیز سیاست‌های منطقه‌ای رژیم صهیونیستی بعد از روی كار آمدن دولت نهم مورد بررسی قرار گرفته است.

قیمت: 80,000 ریال

خرید

 
زندگی و مبارزات شهید آیت‌الله حسین غفاری

تألیف: حسین كاوشی سیدآبادی

كتاب حاضر پژوهشی درباره‌ی زندگانی و مبارزات این مجاهد شهید است كه امید می‌رود در شناخت نیروهای مبارز پیرو امام خمینی و به تبع آن فهم بهتر این انقلاب به علاقه‌مندان مطالعات انقلاب اسلامی كمك كند.

قیمت: 80,000 ریال

خرید

 
«نیم قرن خدمت» خاطرات سیدرضا نیری (اب الایتام)

انقلاب اسلامی همان‌گونه كه محصول فعالیت‌های گسترده‌ی گروه‌ها و اقشار مختلف جامعه بوده است، باید از زبان افرادی متفاوت و متعدد نیز بازگو شود تا علاوه بر دسترسی جامع‌تری به جزئیات وقایع، چگونگی و زوایای گوناگون وقایع نیز پدیدار شوند. خاطرات رضا نیری كه در این راستا منتشر می‌شود، اطلاعات سودمندی از نخستین سال‌های شكل‌گیری نهضت اسلامی و وقایع مهم این دوره همچون نهضت 15 خرداد 42، تبعید امام خمینی، ترور حسنعلی منصور و. .. تا سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی در اختیار ما می‌گذارد.

قیمت: 110,000 ریال

خرید

 
دستاوردهای بین‌المللی انقلاب اسلامی

تألیف: علی مرتضوی امامی زواره

كتاب حاضر تلاش دارد به شیوه‌ی تحلیلی به دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌ی بین‌الملل بپردازد.

قیمت: 50,000 ریال

خرید

 
مشهد از مقاومت تا پیروزی: بررسی مبارزات علما و مردم مشهد از 1341 ـ 1357

تألیف: جمعی از نویسندگان

اثر پیش‌رو با بررسی زمینه‌ها و حوادث منتهی به قیام پانزده خرداد 1342 و شرح نحوه‌ی ‌شكل‌گیری قیام و پیامدهای آن حوادث را تا پیروزی انقلاب اسلامی پیگیری می‌كند. مؤلفان كوشیده‌اند با استفاده از اسناد و مصاحبه‌های متعدد نقش اشخاص، كانون‌ها و انجمن‌های مذهبی فعال مشهد را در پیروزی انقلاب اسلامی تبیین نمایند.

قیمت: 160,000 ریال

خرید

 
سیا در ایران (كودتای 1332 و ریشه‌های اختلاف ایران و آمریكا)

ویراستار: كریستوفر پتریك: مترجم: نعمت‌الله عاملی

كتاب «سیا در ایران» حاوی اسناد كودتای 28 مرداد است كه متن اصلی آن توسط دكتر دونالد ویلبر نگارش یافته و با ویرایش كریستوفر پتریك توسط انتشارات «امریكن فری پرس» منتشر شده است.

قیمت: 55,000 ریال

خرید

 

  ورود اعضا

نام کاربری:

کلمه عبور:


بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *