آخرین کتاب های منتشر شده - موارد 1 تا 10 از 901 مورد

تاریخ شفاهی زندگی و مبارزات شهید صادق امانی

این كتاب درصدد است در راستای تبیین نقش شخصیت‌ها در تاریخ انقلاب به بررسی عملكرد شهید صادق امانی در قالب تاریخ شفاهی بپردازد.

قیمت: 140,000 ریال

خرید

 
گیلانغرب در جنگ

تألیف: محمدرضا تمری

آنچه پیش روی شما خواننده‌ی فكور و ارجمند است، بازخوانی احوال خونین و رشادت‌های جاوید مردم سلحشور گیلانغرب در طول هشت سال دفاع مقدس است.

قیمت: 45,000 ریال

خرید

 
یادداشت‌های سیاسی ایران 1344ـ1260-(جلد دوازدهم 1324ـ 1321)

مترجم: افشار امیری: ویراستار: آر. ام. بارل

كتاب حاضر ترجمه‌ی جلد دوازدهم «یادداشت‌های سیاسی ایران» از مجموعه اسناد و مكاتبات سفارت انگلستان در ایران با وزارت خارجه‌ی این كشور است كه دوره‌ی زمانی 1943 تا 1945 (یعنی فاصله سال‌های 1321ـ 1324) را دربر می‌گیرد.

قیمت: 260,000 ریال

خرید

 
سالار

تألیف: محمدعلی گودینی

اثر پیش رو، داستان چندی از پایمردی ها و استقامت‌ها در درون شكنجه‌گاه‌های حكومت پهلوی است كه به شیوه‌ای مناسب، به تصویر كشیده شده است.

قیمت: 55,000 ریال

خرید

 
یادداشت‌های سیاسی ایران 1344 ـ 1260 (جلد دوازدهم 1324ـ 1321)

ویراستار: آر. ام. بارل: مترجم: افشار امیری

كتاب حاضر ترجمه‌ی جلد دوازدهم «یادداشت‌های سیاسی ایران» از مجموعه اسناد و مكاتبات سفارت انگلستان با وزارت خارجه‌ی آن كشور است كه دوره‌ی زمانی 1943 تا 1945 (1322 ـ 1324) را در بر می‌گیرد. ایران در این سال‌ها، دوران بسیار دشواری را از سرگذراند كه بیشتر ناشی از مشكلات اقتصادی و اجتماعی پس از جنگ جهانی دوم بود. با سقوط رضاخان گرچه فعالیت‌های سیاسی گسترش یافت اما اوضاع اجتماعی و اقتصادی ایران بسیار بحرانی بود. اشغال ایران در این سال‌ها توسط متفقین مشكلات زیادی را برای كشور به وجود آورد كه مهم‌ترین آنها تهدید تمامیت ارضی ایران توسط شوروی بود.

قیمت: 285,000 ریال

خرید

 
تقویم تاریخ دفاع مقدس (و هنوز رمضان)

تألیف: نبی كریمی

عملیات رمضان در 5 مرحله از تاریخ 22/4/61 آغاز شد. خط و محدوده¬ی منطقه-ی عملیاتی رمضان از كوشك در شمال آغاز می‌شد و تا رودخانه¬ی اروند در جنوب ادامه داشت. از آنجا كه در منطقه¬ی شرق اروند عقبه¬ی دشمن فقط متكی به چهار پل در نشوه و تنومه بود، پیش‌بینی‌ می‌شد كه در صورتِ سرعت عمل و غافلگیری توأم با پیشروی مناسب، نیروهای زیادی از دشمن به اسارت درآیند و در عمل چیزی نظیر شكستن حصر آبادان (عملیات ثامن‌الائمه) تكرار شود. عملیات رمضان اولین هجوم گسترده¬ی رزمندگان اسلام به خاك عراق بود...

قیمت: 285,000 ریال

خرید

 
امام خمینی و مهار فتنه‌ی بنی‌صدر و منافقین

تألیف: فاطمه نظری كهره

سرگذشت اولین ریاست جمهوری اسلامی ایران یكی از نكته‌های عبرت‌آموز تاریخ معاصر است. زندگی سیاسی بنی‌صدر از آن روزی كه به عنوان معتمد مردم مسلمان ایران در چهره‌ای منافقانه در اوج قدرت قرار گرفت تا آنجایی كه به عنوان چهره‌ای مطرود از كشور گریخت، می‌تواند درس‌های فراوانی دربر داشته باشد ...

قیمت: 100,000 ریال

خرید

 
زندگی و مبارزات آیت‌الله شهید سیدعبدالحسین دستغیب به روایت اسناد و خاطرات

تدوین: حمید سفیدگر شهانقی و محمد چغایی اراكی

مجموعه ی حاضر مروری است بر زندگانی، دیدگاه ها و مبارزات شهید آیت الله دستغیب براساس اسناد و خاطرات شفاهی.

قیمت: 73,000 ریال

خرید

 
گوهرهای خفته در خاك: خاطرات تفحص

تدوین: ریحانه خوش‌طینت

این صفحات، شرحی است مختصر از پیشینه و چگونگی شكل‌گیری گروهی از جنس رندان مست، كه در پی یافتنگوهر‌های خفته در خاك‌های گرم خوزستان و دیار آرمیده بر ستیغ سرد كوه‌های كردستان، سر از پا نمی‌شناختند و نمی‌شناسند...

قیمت: 47,000 ریال

خرید

 
آیت‌الله طالقانی و گروه‌های سیاسی

تألیف: علی كردی

كتاب حاضر ، تحلیلست بر رابطه و مناسبات جریان‌ها و گروه‌های سیاسی مختلف با آیت‌الله طالقانی، كهبه جامعه‌ی علمی و فرهنگی تقدیم میشود.

قیمت: 75,000 ریال

خرید

 

  آخرین کتاب های منتشر شده

  ورود اعضا

نام کاربری:

کلمه عبور:


بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *