آخرین کتاب های منتشر شده - موارد 1 تا 10 از 924 مورد

پرونده مسكوت (بررسی اسناد و اسرار انفجار 8 شهریور1360 در نخست‌وزیری)

تألیف: محمدحسن روزی‌طلب

اثر پیش‌رو با بازخوانی نقش كشمیری و نحوه نفوذ وی در دفتر اطلاعات و تحقیقات نخست‌وزیری به بررسی روایت‌های مختلف از روز انفجار می‌پردازد. سپس با واكاوی نقش افراد شاغل در نخست‌وزیری و معرفی هریك از آنان پرونده انفجار را بررسی می‌كند و می‌كوشد تحریفات پیرامون آن را برملا سازد. در پایان متن كتاب چند گفتگو و متن سخنرانی‌ شهید لاجوردی، گزارش پرونده و اعترافات افراد دخیل در پرونده عیناً آمده است كه جهت مطالعه در ابعاد مختلف حادثه برای خوانندگان راهگشاست

قیمت: 250,000 ریال

خرید

 
پرستوی دهلاویه (تاریخ شفاهی زندگانی و مبارزات شهید مصطفی چمران)

تألیف: مجید نجف‌پور

در این مجموعه كه اثری است در حوزه‌ی تاریخ شفاهی، با تمام كم و كاستی‌ها و نقاط قوتی كه بر این حوزه وجود دارد، ابتدا از دایره‌ی تاریخ شفاهی كه نقطه‌ی آغازین تاریخ مكتوب است بهره جسته و سپس با كاوش در اسناد به اثبات حقانیت و چگونگی رخداد وقایع دست یافته‌­ایم، تا ضمن بررسی ابعاد زندگی علمی و عملی شهید چمران در سال‌های مبارزه، به نگرش‌­ها‌ی معرفتی و عرفانی آن شهید كه در نوع خود بدیع و ارزشمند است اشاره شود.

قیمت: 95,000 ریال

خرید

 
تاریخ شفاهی كمیته‌ی استقبال از امام خمینی(ره)

تألیف: اكبر قاسملو، معصومه آقاجان پور

تاریخ شفاهی كمیته‌ی استقبال از امام خمینی (ره) با هدف گردآوری و تدوین خاطرات افرادی كه در كمیته‌ی استقبال از امام نقش داشتند تدوین شده است و به دنبال چرایی و چگونگی تشكیل كمیته، عملكرد اعضا و چگونگی ورود امام به ایران و پیروزی انقلاب اسلامی می‌باشد.

قیمت: 95,000 ریال

خرید

 
سیاست هسته‌ای دولت احمدی نژاد و مواضع شخصیت‌ها

تألیف: اعظم سلامتی

اثر حاضر پرونده‌‌ی هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در دولت‌های نهم و دهم و مواضع شخصیت‌ها را بررسی كرده است تا از این رهگذر به ثبت بخش مهمی از تاریخ جمهوری اسلامی ایران بپردازد.

قیمت: 100,000 ریال

خرید

 
محرم و انقلاب اسلامی

تألیف: اكبر فلاحی

مؤلف در كتاب حاضر با بررسی مختصر قیام‌های شیعی الهام‌گرفته از عاشورای حسینی، نقش آن قیام حماسی را در انقلاب اسلامی ایران مورد مطالعه قرار داده است

قیمت: 120,000 ریال

خرید

 
خاطرات سید احمد نصری

تدوین: ندا خجسته نژاد و سیدقاسم حسینی

خاطرات سید احمد نصری، اطلاعات سودمندی از فعالیت‌های مبارزین انقلابی در شهر قزوین را در اختیار ما قرار می‌دهد.

قیمت: 80,000 ریال

خرید

 
تقویم تاریخ دفاع مقدس (حماسه‌ دو سال حضور)

تألیف: فرهاد بهروزی

این اثر كه با استفاده از منابع مختلف نوشته شده تشریح‌گر وضعیت جبهه‌های جنگ، نحوه‌ی آرایش نیروهای خودی و دشمن، مواضع دشمنان انقلاب در قبال دفاع مقدس و دیدگاه‌های مسئولان نظام جمهوری اسلامی درباره‌ی جنگ و... در شهریور ماه 1361 می‌باشد.

قیمت: 280,000 ریال

خرید

 
نقد تاریخ‌ نگاری انقلاب اسلامی (كتاب هفتم)

این مجلد ، هفتمین كتاب از مجموعه‌ی نقد تاریخ‌نگاری انقلاب اسلامی است كه شامل شش مقاله در نقد شش كتاب مربوط به حوزه‌ی انقلاب اسلامی، تقدیم علاقه‌مندان مطالعات انقلاب اسلامی می‌شود.

قیمت: 60,000 ریال

خرید

 
خداوند اشرف از ظهور تا سقوط (نگاهی مستند و تاریخی به روند فرقه‌گرایی سازمان مجاهدین خلق)

تألیف: سیدحجت سیداسماعیلی

كتاب حاضر كه به قلم آقای سیدحجت سیداسماعیلی عضو پیشین شورای مركزی مجاهدین نوشته شده است، حاصل مشاهدات و اطلاعات ایشان از سال‌های حضور در اشرف می‌باشد كه روند فرقه‌گرایی در سازمان توسط مسعود رجوی را به خوبی بیان می‌كند.

قیمت: 305,000 ریال

خرید

 
قیصر شعر انقلاب

تألیف: لیلا نوری حسینی

قیصر امین‌پور را به حق می‌توان «قیصر شعر انقلاب» نامید؛ چه اینكه او بر بلندای قله‌ی ادب و هنر انقلابی، قامتی ایستاده دارد و خود نیز با تلمیحی كه همواره با شعرش آمیخته بود، خود را این‌گونه معرفی می‌كند: «و قاف حرف آخر عشق است، آنجا كه نام كوچك من آغاز می‌شود!»

قیمت: 35,000 ریال

خرید

 

  آخرین کتاب های منتشر شده

  ورود اعضا

نام کاربری:

کلمه عبور:


بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *