آخرین کتاب های منتشر شده - موارد 1 تا 10 از 951 مورد

تقویم تاریخ دفاع مقدس جلد سی‌ام حوادث بهمن 1361 (شرایط سخت در نبرد)

تألیف: سعید پورداراب

اثر پیش‌رو دربرگیرنده‌ی مجموعه وقایع جنگ تحمیلی در بهمن 1361 است كه حوادث مهم این ماه به همراه اسناد مهم در آن گردآوری شده است.

قیمت: 240,000 ریال

خرید

 
ارتش در گذار از بحران‌های انقلاب (پیوند ماندگار)

تألیف: سیدحسین محمدی ودود

مجموعه پیش‌رو با مروری بر فعالیت ارتشیان مسلمان و مذهبی در دوران طاغوت و نحوه‌ی ارتباط آنان با روحانیت مبارز و سایر انقلابی‌ها، به زمینه‌ها و چگونگی پیوستن ارتش به انقلاب اسلامی می‌پردازد. سپس با مروری بر اقدامات ارتش بعد از پیروزی انقلاب در سركوب ضدانقلاب، نقش تعیین‌كننده و پیشگام ارتش جمهوری اسلامی ایران را در هشت سال دفاع مقدس در حفظ و حراست كشور از گزند دشمنان سرسخت انقلاب اسلامی مورد بررسی قرار می‌دهد.

قیمت: 330,000 ریال

خرید

 
ایدئولوژی اصلاحات (اصلاحات به روایت حلقه‌ی كیان) (تحلیل ایدئولوژی سیاسی ماهنامه‌ی كیان)

تألیف: حمیدرضا اسماعیلی

مجموعه‌ی پیش‌رو با تعریف جامع از ایدئولوژی و ویژگی‌ها و ابعاد آن وارد بحث شده و پس از بررسی چگونگی شكل‌گیری حلقه‌ی كیان به واكاوی افكار و اندیشه‌های عبدالكریم سروش و سعید حجاریان از نظریه‌پردازان محفل كیان می‌پردازد. نویسنده با مطالعه‌ی تمامی آثار و بررسی زوایا و ابعاد مختلف اندیشه‌ی این جریان، به نقد و ارزیابی آنها پرداخته است.

قیمت: 90,000 ریال

خرید

 
یادداشت‌‌‌‌‌‌‌های سیاسی ایران 1344 ـ 1260 جلد نهم: 1313 ـ 1309

ویراستار: آر. ام. بارل: مترجم: افشار امیری

كتاب حاضر ترجمه‌ی جلد نهم از مجموعه چهارده جلدی «یادداشت‌های سیاسی ایران» است كه اسناد و مكاتبات سفارت انگلیس در تهران با وزارت خارجه‌ی این كشور را دربر می‌گیرد.

قیمت: 235,000 ریال

خرید

 
یادداشت‌های سیاسی ایران 1344 ـ 1260 (جلد نهم 1313ـ 1309)

ویراستار: آر. ام. بارل: مترجم: افشار امیری

مقدمه كتاب حاضر ترجمه‌ی جلد نهم از مجموعه چهارده جلدی «یادداشت‌های سیاسی ایران» است كه اسناد و مكاتبات سفارت انگلیس در تهران با وزارت خارجه‌ی این كشور را دربر می‌گیرد.

قیمت: 245,000 ریال

خرید

 
مقاومت مردمی در حماسه‌ی آمل (واكاوی واقعه 6 بهمن 1360)

اثر پیش‌رو به نحوه‌ی تدارك حمله به شهرآمل توسط اتحادیه‌ی كمونیست‌ها و عكس‌العمل نیروهای نظامی و امنیتی نظام و نیروهای مردمی با این حركت پرداخته است. تدوینگر اثر محور بحث را روایت یكی از شاهدان و نیروهای مؤثر در سركوب قیام قرار داده و در كنارِ آن انبوهی از منابع موجود درباره‌ی واقعه را بررسی كرده است.

قیمت: 370,000 ریال

خرید

 
یهود، صهیونیسم و اروپا: (ریشه‌یابی تاریخ جریان صهیونیسم در اروپا)

تألیف: ضحی ربانی‌خوراسگانی

كتاب حاضر ٰبه منظور تبیین رشد صهیونیسم و نفوذ این جریان منحرف در تمامی سطوح فرهنگی، سیاسی، امنیتی، نظامی و اقتصادی اتحادیه‌ی اروپا، منتشر شده است .

قیمت: 100,000 ریال

خرید

 
غرب و براندازی جمهوری اسلامی ایران

تألیف: ولی‌الله حامی كلوانق

نوشتار حاضر ، به‌دنبال آن است تا با مروری بر چگونگی تأثیر وقوع انقلاب اسلامی بر چالش‌زایی در منافع غرب، جزئیات برخوردهای سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی غرب در جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی‌ایران را به زبانی ساده برای جوانان ایران‌ اسلامی شرح دهد.

قیمت: 50,000 ریال

خرید

 
خاطره‌ها (جلد پنجم) «خاطرات دو دهه سرپرستی حج»

تألیف: محمد محمدی ری شهری

اثر پیش‌رو خاطرات آیت‌الله ری‌شهری از دو دهه سرپرستی حجاج می‌باشد كه تلاش صادقانه و خالصانه‌ی وی و همكارانش را در برگزاری حج ابراهیمی تشریح می‌كند. مقابله با زیاده‌خواهی‌های آل‌سعود و تلاش برای برگزاری مراسم برائت از مشركین در محیط خفقان عربستان سعودی، تعامل بعثه‌ی مقام معظم رهبری با وزارت خارجه و سازمان حج و زیارت برای برگزاری حجی در تراز جمهوری اسلامی و ... اهمّ مباحث فصول كتاب می‌باشند.

قیمت: 395,000 ریال

خرید

 
نقد تاریخ نگاری انقلاب اسلامی (كتاب نهم)

تألیف: مركز اسناد انقلاب اسلامی

كتاب حاضر نهمین اثر از مجموعه‌ی نقد تاریخ‌نگاری انقلاب اسلامی و شامل شش مقاله است.

قیمت: 60,000 ریال

خرید

 

  ورود اعضا

نام کاربری:

کلمه عبور:


بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *