26 آذر 1391

تصاویری دیده نشده از پیوند مردم و ارتش در روزهای انقلاب

 
مردم مشهد مانند دیگر شهرهای كشور ایران، آزادانه در برابر استبداد ستم شاهی ایستادند و انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساندند. در ادامه تصاویری از پیوند مردم و ارتش مشهد در روزهای انقلاب به چشم می خورند...نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی (email):
* متن نظر:
Visual verification
عبارت امنیتی
    

  آخرین اخبار

  آخرین مقالات

  آخرین گفتگوها

مهفوم اعتدال ریشه در اصلاح طلبی دارد

 گفتگو با شهیندخت مولاوردی


برداشت من این است كه یك رویكرد و روش است و یك گفتمان نیست. اعتدال یك گفتمان با تمام معنای خود نیست كه تعریف، مخاطب، روش و هدف خاصی داشته باشد. مثل گفتمان اصولگرایی یا اصلاح طلبی و یا حتی گفتمان سازندگی نیست كه دقیقاً مولفه های آن مشخص بود.

23 مهر 1393

لبخند ایران به عربستان در اوج اقتدار است

 گفتگو با امیر موسوی


مشاور اسبق وزیر دفاع و كارشناس مسائل استراتژیك گفت: فكر می كنم دیپلماسی كنونی ایران درست است چراكه لبخندی كه اكنون به عربستان می زنیم در اوج اقتدار و قدرت است.

15 مهر 1393

هاشمی در مدیریت مستقیم جنگ نقشی نداشت

 گفتگو با شاداب عسگری


ما در حالی كه به تنهایی با دشمن تا بن دندان مسلح مبارزه می كردیم اما توانستیم از دشمن بعثی از 17 كشور مختلف اسیر جنگی بگیریم و همچنین از 42 كشور نیز غنیمت جنگی گرفتیم و این در حال است كه آنها حتی از فروش سیم خاردار هم به ما امتناع می كردند.

9 مهر 1393

ماشین جنگی دشمن را در هر شرایطی متوقف كردیم

 گفتگو با امیر احمد رضا پوردستان


فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به حضور تعدادی گروهك‌های تكفیری و تروریستی در برخی كشورهای منطقه گفت: نیروی زمینی ارتش امروز در بهترین شرایط آمادگی رزمی است و این گروه‌ها برای ما هیچ تهدیدی محسوب نمی‌شوند.

8 مهر 1393

خیانتی كه برخی رسانه‌های داخلی به روحانی كردند

 گفتگو با دكتر فواد ایزدی


در صفحه‌ی اول روزنامه‌شان یك عكس بزرگ از آقای «آلن ایر»‌ می‌زنند با یك تیتر كاملاً هماهنگ با وزارت خارجه‌ی آمریكا و رسماً سخن‌گوی وزارت خارجه‌ی آمریكا می‌شوند. این كار را معمولاً رسانه‌های آمریكایی انجام نمی‌دهند، ولی در داخل كشور، بعضی از رسانه‌ها هستند كه این كار را انجام می‌دهند. این مشكلی است كه ما در داخل كشور داریم.

6 مهر 1393

چرا هشت سال جنگ به ایران تحمیل شد/قسمت اول


وقتی كه كشورهای بیگانه در اوایل انقلاب با توجه به این پیشینه تاریخی به این نتیجه رسیدند جنگ چاره كار است. چون ایرانی ها ثابت كردند كه در جنگ زود تسلیم می شوند و دستشان را به نشانه تسلیم بالا میبرند. اما برخلاف تصور و باور آنها این جنگ مثل جنگهای گذشته نشد. چون این جنگ دیگر جنگ بین دو كشور نبود بلكه جنگی بود كه عقاید مردم درگیر این مسئله بود. بحث ولی فقیه، معنویت و خدا و پیامبر بود.

31 شهریور 1393

انتشار اسنادی از انفجار پرونده نخست وزیری سال 60

 گفتگو با مهدی رمضانی


كتاب «پرونده مسكوت» حاوی اطلاعات، اسناد و تمام ابعاد پیرامون انفجار پرونده نخست وزیری در سال 60 از سوی انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.

25 شهریور 1393

رسانه جمهوری اسلامی پدیده نوظهور در دنیاست

 گفتگو با مرتضی غرقی


خبرنگار و نویسنده كتاب «خیابان۴۲»می‌گوید: آمریكایی‌ها با تمام قدرت مراقب هستند كه جوانانشان دچار انحطاط نشوند و فرهنگ بی‌بندوباری و ابتذال محصول صادراتی آمریكا است و در كشور خودش توزیع نمی‌شود.

25 شهریور 1393


بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *