12 بهمن 1392

فایل صوتی/ سخنرانی حضرت امام خمینی در بهشت زهرا

 
امام خمینی(س) در سخنرانی تاریخی خود در 12 بهمن 1357 در فرودگاه مهرآباد تهران از عواطف همه ملت تشكر كردند. در این مراسم كه قشرهای مختلف حضور داشتند ابتدا گروه كر به اجرای سرود خمینی ای امام پرداختند و سپس امام سخنان خود را ایراد كردند.
Download FlashPlayer to see this player.
20100201100904-emam-forodgah-.mp3نظرات بازدیدکنندگان:

نام: mostafa heydari    پست الکترونیکی: www.mostafa_h1378@yahoo.com    تاریخ ارسال: 21 دی 1391 ساعت 14:08

بد نبود ولی من دكاملشو میخواستم


نام: reza ebrahimi    پست الکترونیکی: www.ebrahimi001reza@yahoo.com    تاریخ ارسال: 28 دی 1390 ساعت 18:54

عالیه


نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی (email):
* متن نظر:
    

  آخرین اخبار

  آخرین مقالات

  آخرین گفتگوها

گفتگوی مركز اسناد انقلاب اسلامی با دكتر اسماعیلی

سویه های پنهان شرق شناسی در اندیشه ریچارد فرای

امیر علی هدایت


اغلب مستشرقین وقتی به تمدن ایرانی نگاه می كنند تمدن ایرانی و اسلامی را نهایتاً تا قرن ششم مورد توجه قرار می دهند و با تقویت نحله فقهی قشری گرایانه سنی مذهب قرن ششم كه نمادش امام محمد غزالی و در دوره سلجوقیان است به تدریج تمدن اسلامی را در حال افول می بییند و با حمله مغول عمر تمدن اسلامی را به سرآمده می بیننند اما ریچارد فرای این نگاه را ندارد ریچارد فرای معتقد به پیوستگی تمدن است چه قبل از اسلام یعنی دوران باستان، دوره طلایی و چه ادامه اش تا امروز.

28 فروردین 1393

چالش های اقتصاد ایران در سال 93

 گفتگو با دكتر محمد خوش چهره


تنها راه مقابله با فشارهای خارجی، توجه به مفاهیم اقتصاد مقاومتی است‌ كه باید از دولت آغاز شده و به بدنه مردم نیز سرایت كند.

24 فروردین 1393

لزوم ارزش گذاری اقتصادی كارهای فرهنگی

 گفتگو با مهدی رمضانی


مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی گفت: اقتصاد یكی از پارامتر‌های كار فرهنگی است اما تا كنون فعالان فرهنگی صرفا به دنبال كار ارزشی بوده‌اند اما نكته مهم این است كه كار ارزشی باید ارزش اقتصادی هم داشته باشد تا هم فرهنگ رونق بگیرد و هم اقتصاد.

23 فروردین 1393

حماسه اقتصادی یعنی كاهش وابستگی اقتصاد به نفت و اقتصاد بین المللی

 گفتگو با حیدر مستخدمین حسینی


مستخدمین‌حسینی اقتصاددان با اشاره به اینكه آلمان بعد از جنگ جهانی دوم فرمول حماسه اقتصادی را دنبال كرد، گفت: اجازه فعالیتهای اقتصادی بسیار تنگ نظرانه و قوانین بسیار دست وپاگیر است و این شرایط، ما را از حماسه اقتصادی دور كرد.

17 فروردین 1393

پارلمان اروپا حق دخالت در امور داخلی ایران را ندارد

 گفتگو با حسین فدایی


دبیركل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با انتقاد شدید از قطعنامه اتحادیه اروپا، گفت: پارلمان اروپا حق دخالت در امور داخلی ایران را ندارد.

16 فروردین 1393

ریچارد فرای از زبان خودش

 گفتگو با ریچارد نلسون فرای

فریبا امینی


من از كلمه "پرشیا" به جای ایران بزرگ استفاده می كنم تا مردم بدانند كه پرشیا هم مثل چین تمدن بزرگی بود كه از ‏مجارستان تا چین كشیده شده بود. فرهنگ و تمدن ایران در گذشته عالی بود و در آینده هم همینطور خواهد بود، مهمان ‏نوازی و نگاه پراگماتیك به زندگی از مشخصه های پرشیاست. سرزمینی است با تنوع زیاد و تفكری كه همیشه احساسات ‏بر آن غلبه می كند.‏

1 فروردین 1393

مشاور عالی رهبر انقلاب مطرح كرد؛

بررسی علت نام‌گذاری سال‌ها توسط رهبر انقلاب


از میان همه‌ی ارزش‌ها و جهت‌گیری‌های مطلوب، رهبری یك ارزش را برجسته می‌كنند و در صدر قرار می‌دهند و توجه همگان را به آن جلب می‌كنند. این در واقع نوعی اعتلای فرهنگ عمومی جامعه است كه از وظایف رهبری است.

1 فروردین 1393

اگر به اقتصاد مقاومتی عمل نكنیم به اقتصاد ریاضتی دچار خواهیم شد

 گفتگو با محمد حسن قدیری ابیانه*


مردم تصور توهمی از بودجه های دولتی دارند و فكر می كنند كه دولت اگر درست عمل بكند همه نیاز ها را برآورده خواهد كرد در حالی كه این تصور غلط است پس در اینجا می توان گفت كه در وهله اول بر عهده خود مردم است در حقیقت مردم باید بودجه دولت را تامین كنند.

24 اسفند 1392


بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *