مرکز اسناد انقلاب اسلامی

کد خبر: ۲۴۰
عضو شورای مركزی حزب كارگزاران سازندگی در مورد كتاب‌های پیشنهادی خود به مخاطبان گفت: به نظر من خاطرات حجت‌الاسلام ناطق‌نوری و خاطرات آیت‌الله مومن خوب است و باید مورد مطالعه قرار بگیرد؛ زیرا در این خاطرات خود شخص روایتگر در متن وقایع حضور دارد و یك تصویر منطقی را از گذشته روایت می‌كند.
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - 2016April 23

محمد عطریانفر در گفتگو با "پایگاه مركز اسناد انقلاب اسلامی" در مورد پیشنهادات خود برای  بیست‌ونهمین دوره  نمایشگاه بین‌المللی كتاب به تفكیك سرفصل‌های منشورات مركز اسناد پرداخت و گفت: مجموعه انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی كه در حدود هزار عنوان كتاب دارد در چهار سرفصل قابل تفكیك است: بخش اول مربوط به خاطرات شفاهی چهره‌های شاخص انقلاب اسلامی است. گروه دوم شامل كتاب‌هایی است كه حوادث تاریخی معطوف به انقلاب را بررسی و تحلیل می‌كنند. سرفصل سوم را كتاب‌هایی تشكیل می‌دهند كه بیشتر معطوف به پس از انقلاب هستند و حوادث و تحولات و رخدادهای بعد از انقلاب را بررسی می‌كنند؛ و نهایتا سرفصل چهارم كه از آن می‌توان تحت عنوان متفرقات نام برد.


عضو شورای مركزی حزب كارگزاران سازندگی با تاكید بر اهمیت سرفصل خاطرات، در مورد كتاب‌های پیشنهادی خود به مخاطبان گفت: به نظر من خاطرات حجت‌الاسلام ناطق‌نوری و خاطرات آیت‌الله مومن خوب است و باید مورد مطالعه قرار بگیرد؛ زیرا در این خاطرات خود شخص روایتگر در متن وقایع حضور دارد و یك تصویر منطقی را از گذشته روایت می‌كند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: