مرکز اسناد انقلاب اسلامی

کد خبر: ۸۷۴
جهانگیر الماسی بازیگر سینما و تلویزیون به دانشجویان توصیه کرد: من به دانشجویان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی توصیه می‌کنم که از مجموعه آثار ادبی مرکز اسناد انقلاب اسلامی استفاده کنند و از اطلاعات آنها بهره‌مند شوند.
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - 2016April 24
جهانگیر الماسی بازیگر سینما و تلویزیون درباره کتاب‌های پیشنهادی خود به مردم برای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: مجموعه ‌های ادبی‌ که مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ کرده بسیار مفید است. آثاری که در ارتباط با جلال آل‌احمد با عنوان «از نفرین زمین» نگاشته شده است و به بازخوانی جلال‌آل‌احمد بر اساس آثارش می‌پردازد، پرده از بسیاری از واقعیت‌های روشنفکری ایران برمی‌دارد.


وی افزود: برای من جالب‌تر از همه این است که علی‌رغم تلاشی که در مرکز اسناد انقلاب اسلامی برای صیانت و حراست تاریخ معاصر ایران دارد، توجه جدی هم به آثار ادبی و بخش ادبیات ملی دارد که به نظر من این موضوع از نکات بارز و قابل اعتنای مرکز اسناد انقلاب اسلامی به شمار می‌آید.


الماسی به دانشجویان توصیه کرد: من به دانشجویان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی توصیه می‌کنم که از مجموعه آثار ادبی مرکز اسناد انقلاب اسلامی استفاده کنند و از اطلاعات آنها بهره‌مند شوند.
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: